Print Header Text AT

Profil firmy

Společnost CZECH-CONT se specializuje na výrobu kvalitních kancelářských a sanitárních kontejnerů a WC boxů v různých velikostech a může se v této oblasti opřít o zkušenosti z uplynulých desetiletí.

EN 1090-2+A1 Certificate

Výroba orientovaná na kvalitu je založena na používání vybraných materiálů a probíhá s využitím moderních a ekologických technologií, jako je např. práškové lakování nebo hydraulické lisy s CNC řízením. To umožňuje nejen minimální výrobní tolerance, ale i stabilní, vysokou a trvalou kvalitu.

Náš požadavek na kvalitu je navíc ještě podtržen certifikáty společnosti CZECH-CONT podle EN 1090-1, EN 3834 a označením CE.

Odbyt kontejnerů (prodej a pronájem) zajišťuje po celé Evropě společnost CONTAINEX. Více než 15 let trvající spolupráce s rakouskou soukromou společností vyústila v září 2011 v založení společnosti s ručením omezením a následující 100% podíl společnosti CONTAINEX, v důsledku čehož byla výrobní společnost přejmenována na CZECH-CONT.

CZECH-CONT je výrobní závod CONTAINEXu. Finanční zázemí mateřské společnosti, která je součástí rakouské skupiny WALTER GROUP, zajišťuje odpovídající bonitu i výrobnímu provozu a umožňuje soustředit se na to podstatné, tedy na výrobu kontejnerů a mobilních prostorových systémů vysoké kvality.

^ - Top
GREENtechnology CONTAINEX
Vaše výhody
  • Výrobní závod skupiny CONTAINEX
  • produkce dle přísných ekologických a kvalitativních standardů CONTAINEX Green Technology
  • Nejvyšší standardy v oblasti kvality, bezpečnosti, zdraví a životního prostředí
EN 1090-2+A1 Certificate EN ISO 3834-2 CE Logo
>

Print Footer Text AT